Preventivní zdravotní programy pro zaměstnance

Nevzdávejte podporu svých zaměstnanců ani v době karantény!

Nově jsme do nabídky zařadili on-line aktivity vhodné pro zaměstnance pracující z domova. Vyberte si třeba cvičení, workshopy o psychohygieně nebo individuální nutriční konzultaci.

Není nic sladšího než spánek

Poruchy spánku mají zásadní dopad na psychickou i fyzickou kondici vašich zaměstnanců. Díky našemu workshopu zjistí, jak si dopřát dostatek kvalitního spánku a co udělat pro to, aby se ráno cítili svěží a odpočatí.

Připravte své zaměstnance na roli hrdiny!

O životě visícím na vlásku může rozhodnout rychle a správně poskytnutá první pomoc. Připravte své zaměstnance na roli zachránců života a naučte je zastavit masivní krvácení, použít defibrilátor nebo třeba uvolnit vdechnutý předmět z dýchacích cest dítěte.

Jak si v práci neprosedět zdraví?

Trávíte mnoho hodin v sedě? Během skupinových workshopů nebo individuálních fyzioterapií Vám naši fyzioterapeuti ukáží, jak si ulevit od bolesti zad, předcházet zánětům karpálních tunelů, zdravě sedět nebo přežít dlouhou cestu autem.

Jak si pomoci od bolesti?

Trápí Vás bolesti zad? Máte problémy se ztuhlostí krční páteře? Je pro Vás delší cesta autem utrpením? Nebo máte jiné problémy s pohybovým aparátem? Individuální rehabilitace od zkušených fyzioterapeutů jsou pro Vás tou nejlepší volbou…

Nenechte své zaměstnance vyhořet!

Co pomáhá obnovit vnitřní klid, radost ze života a spokojenost? Jak zvládat každodenní stres a zvýšit si psychickou odolnost? Jak souvisí osobní spokojenost s úspěchem v práci? Zjistěte více na některém z našich workshopů!