Preventivní zdravotní programy pro zaměstnance

Styl

Styl

Sice se říká, že “šaty dělají člověka”, ale šaty to rozhodně nekončí... Pak jsou tu ještě boty, pásky, kabelky nebo účesy, vůně a líčení. Všechny tyto prvky můžeme sloučit pod souhrnný název styl. A mít svůj styl znamená být připraven na úspěch.

Naše interaktivní workshopy pomohou zaměstnancům najít cestu k ideálnímu stylu, který bude odpovídat jejich možnostem a ve kterém se budou cítit pohodlně a sebevědomě. Díky důrazu na funkční eleganci budou zaměstnanci také působit profesionálně a reprezentativně.

Na workshopu Vizáž pro ženy poradí odborníci s líčením pro různé typy příležitosti a pomohou se selekcí produktů a pomůcek ke snadnému zvládnutí make-upu v pár minutách. Během Workshopu Styl pro ženy stylistky pomohou s výběrem základního šatníku pro daný typ postavy a správné kombinace s vybranými doplňky.

Při účasti na workshopu Vůně, se účastnice naučí, jak vybírat vůni podtrhující jejich osobnost, ale také si vyzkouší namíchat vlastní parfém. Čistě pánskému stylu je věnován workshop Office gentleman, který poradí mužům s výběrem oblečení a doplňků s přihlédnutím k typu postavy, stylu i příležitosti. Během workshopu se zaměříme také na základní péči o vlasy a tělo, na výběr parfému a jiných kosmetických přípravků.

Workshopy jsou vedené odborníky v oblasti stylu a vizáže a jejich délka je v rozmezí 55 - 90 min ve skupině max 12 účastníků v místnosti s dataprojektorem. Workshopy doporučujeme realizovat 1-2x ročně.

Jelikož je každý člověk unikátní a výběr vlastního stylu by tomu měl odpovídat, nabízíme také možnost individuální konzultace stylu a individuální konzultace líčení. V rámci této konzultace se po dobu 25-ti minut profesionální stylistka či vizážistka věnuje jedinému zaměstnanci. Pomůže mu najít správný styl, který bude odpovídat jeho osobnosti i finančním možnostem, nebo analyzuje typ a podtón pleti a navrhne vhodný způsob líčení. Tento typ konzultací doporučujeme opakovat 1x za rok.